GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin + stickvapen 8078025
nr 807 8025
Porslin + stickvapen
4 delar, Antik
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 februari 2013
kl 20:36:13
800 kr
300 kr
500 kr
900 kr