GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin + stickvapen 8078025

nr 807 8025

Porslin + stickvapen

4 delar, Antik

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 11 februari 2013
kl 20:36:13